Wojciech Teperek

Okręg wyborczy nr 4


ul. Boczna, ul. Bp. Ignacego Krasickiego, ul. Bp. Jana Mazura, ul. Cicha, ul. Generała Stanisława Maczka, ul. Generała Władysława Andersa, ul. Ks. Hugona Kołłątaja, ul. Ks. Stanisława Konarskiego, ul. Księcia Janusza I, ul. Księcia Konrada III numery nieparzyste od 1 do 45 oraz numery parzyste od 2 do 38, ul. Księżnej Anny Mazowieckiej numery nieparzyste od 1 do 29 oraz numery parzyste od 2 do 24, ul. Onufrego Mączki, ul. Parysowska, ul. Radosna, ul. Sławińska, ul. Spacerowa, ul. Staszica numery nieparzyste od 73 do końca oraz numery parzyste od 60 do końca

Wojciech Teperek

Jestem żonaty mam dwoje dorosłych dzieci. Wykształcenie techniczne. Jestem zawodowym kierowcą. Od urodzenia związany jestem z Garwolinem i Leszczynami. Przez 33 lata pracowałem w PKS Garwolin jako kierowca. Od 2012 r. prowadzę własną działalność gospodarczą: przewóz, transport osób. Swoją pasję związaną z motoryzacją i mechaniką pojazdową połączyłem z pracą zawodową. W wolnym czasie wierny kibic Wilgi Garwolin i Legii Warszawy. Od lat zaangażowany w obsługę techniczną i medyczną podczas Pielgrzymek na Jasną Górę.

Zdecydowałem się kandydować na radnego z Leszczyn ponieważ losy moje miasta nigdy nie były mi obojętne, a także chciałbym brać czynny udział w poprawie codziennego życia mieszkańców.


Moje postulaty wyborcze:

  • budowa ulicy Sławińskiej ( bardzo ważna, ponieważ będzie stanowiła mini obwodnicę wschodnią)
  • wykonanie chodnika przy ul. Gen. W. Andersa na odcinku od ul. Sławińskiej do granicy miasta.
  • budowa ul. Gen. S.Maczka i Cichej
  • modernizacja oświetlenia ul. Sławińskiej
  • modernizacja skrzyżowania ul. Staszica z ul. Spacerową i Stawki poprzez wybudowanie sygnalizacji świetlnej lub ronda.
  • zagospodarowanie terenu wokół zbiornika retencyjnego z przeznaczeniem na rekreację
  • budowa ulicy Boczna, Hugo Kołłątaja i utwardzenie ulic przylegających do nich.