Łukasz Boratyński

Okręg wyborczy nr 6


ul. Adama Mickiewicza, ul. Asnyka, ul. Dębowa, ul. Fryderyka Chopina, ul. J.S. Bacha, ul. K. Szymanowskiego, ul. Kazimierza Wojciechowskiego, ul. Kwiatowa, ul. L. Beethovena, ul. Lelewela, ul. Lubelska, ul. Piotra Czajkowskiego, ul. Różana, ul. Słoneczna, ul. Słowackiego, ul. Spokojna, ul. St. Moniuszki, ul. W.A. Mozarta, ul. Żeromskiego

Łukasz Boratyński

Jestem mężem i ojcem dwójki dzieci. Mam 29 lat. Urodziłem się w Garwolinie i od zawsze tutaj mieszkam. Na co dzień pracuję w rodzinnej hurtowni z artykułami przemysłowymi. Interesuję się zabytkową motoryzacją, sportem i muzyką. Jestem osobą młodą, pełną energii i nowych pomysłów. Postanowiłem kandydować do Rady Miasta w okręgu nr 6 (osiedle Mickiewicza, Działki) ponieważ Garwolin zawsze był mi bliski i tym razem chciałbym mieć wpływ na poprawę jakości codziennego życia, zarówno dzieci jak i rodziców z naszego okręgu.


Moje postulaty wyborcze:

  • wykonanie chodnika wzdłuż ul. Lubelskiej od Szkoły Podstawowej nr 2 do ulicy Lelewela,
  • wprowadzenie do 5-cio letniego planu napraw ulic tj: A.Mickiewicza, Asnyka, Słowackiego, Różana,
  • rozpoczęcie przygotowania do modernizacji sieci kanalizacyjnych i odpływów wody na os. Górki (Czajkowskiego, Beethovena, Mozarta, Moniuszki Szymanowskiego, Bacha)
  • modernizacja parku na działkach tj: poprawa estetyki, umieszczenie ławek, śmietników, swobodne podjazdy dla wózków
  • dodatkowo usprawnienie działań służb porządkowych miasta, aby poprawić czystość i porządek w parku i na boisku.