Piotr Osmólski

OKRĘG WYBORCZY NR 6 - GMINA TROJANÓW I MIASTA I GMINY ŻELECHÓW


Piotr Osmólski

Nazywam się Piotr Osmólski. Posiadam rodzinę - małżonka Iwona jest nauczycielką w Szkole Podstawowej w Trojanowie. Zajmuje się nauczaniem w klasach młodszych a także dzieci niepełnosprawnych. Dzieci Jakub i Emilia. Jakub pracuje i studiuje zaocznie Logistykę. Emilia studiuje dziennie na kierunku Dietetyka.

Od 1 września 1989r pracę zawodową jako nauczyciel podjąłem w Szkole Podstawowej w Rykach. Po roku czyli od 1 września 1990 r. przeniosłem się do Szkoły Podstawowej w Trojanowie gdzie pracuję do chwili obecnej. Od września 2001r, byłem dyrektorem Zespołu Szkół w Trojanowie a obecnie po reformie oświaty jestem dyrektorem Szkoły Podstawowej w Trojanowie. Ukończyłem studia wyższe magisterskie na kierunku historia w Mazowieckiej Wyższej Szkole Humanistyczno - Pedagogicznej w Łowiczu, studia podyplomowe na kierunku wychowanie fizyczne, zdrowotne z korektywą na Politechnice Radomskiej oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu Zarządzanie Oświatą. Obecnie uczę historii.

W 2010 roku zdobyłem mandat do Rady Powiatu Garwolińskiego byłem przewodniczącym Komisji Edukacji Kultury i Sportu. Przez ten okres zostało poczynionych wiele inwestycji, remontów w szkołach podległych Starostwu Powiatowemu. W 2014 roku w następnych wyborach samorządowych uzyskałem reelekcję zdobywając mandat. Piastuję funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu.